Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kokteyl Bar

Gamsei

Kokteyl Bar Gamsei 2013'te açıldığında, o zamana kadar esas olarak gıda sahnesiyle sınırlı olan bir uygulama alanına hiper-lokalizm getirildi. Gamsei'de kokteyl malzemeleri ya çılgınca toplanır ya da yerel artezyen çiftçileri tarafından yetiştirilir. Barın içi, bu felsefenin açık bir devamıdır. Kokteyller gibi, Buero Wagner de tüm malzemeleri yerel olarak temin etti ve özel yapım çözümler üretmek için yerel üreticilerle yakın işbirliği içinde çalıştı. Gamsei, kokteyl içme olayını yeni bir deneyime dönüştüren tamamen entegre bir konsepttir.

Proje Adı : Gamsei, Tasarımcıların adı : BUERO WAGNER, Müşterinin adı : Trink Tank.

Gamsei Kokteyl Bar

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım efsanesi

Efsanevi tasarımcılar ve ödüllü çalışmaları.

Design Legends, iyi tasarımlarıyla Dünyamızı daha iyi bir yer haline getiren son derece ünlü tasarımcılardır. Efsanevi tasarımcıları ve yenilikçi ürün tasarımlarını, özgün sanat eserlerini, yaratıcı mimariyi, olağanüstü moda tasarımlarını ve tasarım stratejilerini keşfedin. Dünya çapında ödüllü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların, yenilikçilerin ve markaların orijinal tasarım çalışmalarının keyfini çıkarın ve keşfedin. Yaratıcı tasarımlardan ilham alın.