Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Halk Sanatı

Flow With The Sprit Of Water

Halk Sanatı Çoğunlukla topluluk ortamları, çevrede görünür ve görünmez kaosa neden olan, sakinlerinin kişiler arası ve kişisel uyumsuzlukları nedeniyle kirlenir. Bu bozukluğun bilinçsiz etkisi, sakinlerin huzursuzluğa geri dönmesidir. Bu alışılmış ve döngüsel ajitasyon bedeni, zihni ve ruhu etkiler. Heykeller, keyifli ve huzurlu sonuçlara odaklanarak bir mekanın pozitif "chi" sini yönlendirir, tımar eder, arındırır ve güçlendirir. Çevrelerinde ince bir değişim ile halk, iç ve dış gerçeklikleri arasında bir denge kurmaya yönlendirilir.

Proje Adı : Flow With The Sprit Of Water, Tasarımcıların adı : Iutian Tsai, Müşterinin adı : Chang yih hi-tech industrial park.

Flow With The Sprit Of Water Halk Sanatı

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım ekibi

Dünyanın en büyük tasarım ekipleri.

Bazen gerçekten harika tasarımlar ortaya çıkarmak için çok büyük bir yetenekli tasarımcı ekibine ihtiyacınız var. Her gün, ödüllü, yenilikçi ve yaratıcı bir tasarım ekibine sahibiz. Dünya çapındaki tasarım ekiplerinden özgün ve yaratıcı mimari, iyi tasarım, moda, grafik tasarımı ve tasarım stratejisi projelerini keşfedin ve keşfedin. Büyük usta tasarımcıların orijinal eserlerinden ilham alın.