Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Masaüstü Kurulumu

Wood Storm

Masaüstü Kurulumu Wood Storm, görsel zevk için bir masaüstü kurulumudur. Hava akışının türbülansı, yerçekiminin olmadığı bir dünya için aşağıdan atılan ışıklarla güçlendirilen bir ahşap perde ile gerçekleştiriliyor. Kurulum sonsuz bir dinamik döngü gibi davranır. İzleyiciler aslında fırtınayla dans ederken, başlangıç veya bitiş noktasını aramak için etrafındaki görüş hattına rehberlik eder.

Etkileşimli Yerleştirmeler

Falling Water

Etkileşimli Yerleştirmeler Düşen Su, kullanıcıların bir küpün veya küplerin etrafındaki koşu yolunu değiştirmesine olanak tanıyan bir dizi etkileşimli kurulumdur. Küpler ve boncuklu akışın kombinasyonu, statik nesne ve dinamik su akışının bir kontrastını sunar. Akıntı, boncukların aktığını görmek için çekilebilir veya sadece donmuş su sahnesi olarak bir masaya konulabilir. Boncuklar ayrıca insanların her gün yaptığı dilek olarak kabul edilir. Dilekler zincirlenmeli ve sonsuza kadar bir şelale gibi akmalıdır.

Çerçeve Kurulumu

Missing Julie

Çerçeve Kurulumu Bu tasarım, bir çerçeve kurulumu ve iç ve dış mekan veya ışıklar ve gölgeler arasında bir arayüz sunar. Bir çerçevenin dışına bakan insanlar birisinin geri dönmesini beklerken bir ifade sunar. İçeride gizlenen duyguyu ifade etmek için dileklerin ve gözyaşlarının sembolü olarak çeşitli tür ve boyutlarda cam küreler kullanılır. Çelik çerçeve ve kutular duygunun sınırını tanımlar. Bir kişinin verdiği duygu, tıpkı kürelerdeki imgelerin baş aşağı olması gibi algılanış biçiminden farklı olabilir.

Çiçek Standı

Eyes

Çiçek Standı Gözler, tüm durumlar için bir çiçek standıdır. Oval gövde, Tabiat Ana'da her zaman harika şeyler arayan insan gözleri gibi düzensiz açıklıklara sahip altın varaklıdır. Stand bir filozof gibi davranıyor. Doğal güzelliğe değer verir ve siz onu aydınlatmadan önce veya sonra tüm dünyayı sizin için gösterir.

Masaüstü Interaktif Ekran Standı

Ubiquitous Stand

Masaüstü Interaktif Ekran Standı Bu her yerde bulunan masaüstü standı, insanlarla hayalleriyle etkileşim kurmak için tasarlanmıştır. Delikler düzenlenmiş ve çeşitli yönlerden kendi desenine asimile olan çiçekler, lolipoplar veya öznelerle takviye edilmiştir. Krom kaplı yüzey, görüntülenen konulara yansıtır ve tonları değiştirir ve insanlar onunla etkileşime girer.

Maske

Billy Julie

Maske Bu tasarım, mikro ifadeden ilham almıştır. Tasarımcı, Billy ve Julie'yi iki tür çoklu kişilik için seçer. Karmaşık elemanlar, bölümlere sahip dolaşık bir eğriye dayalı olarak, merdiven benzeri bir geometrinin yönelimlerinin parametrik ayarlanmasıyla oluşturulur. Arayüz ve tercüman olarak bu maske, insanların kendi vicdanlarını incelemelerini sağlamak için oluşturulmuştur.