Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Web Sitesi Tasarımı

Trionn Design

Web Sitesi Tasarımı Beyaz tuval, üzerine inşa etmek için ideal bir arka plan sağlar. Şekerli tatlı renk kombinasyonu, izleyiciyi kendine çeken mükemmel bir dikkat çekici unsur sağlar. Serif ve sans serif yazı tiplerinin ve ağırlık ve renklerin kombinasyonu, izleyiciyi daha fazlasını keşfetmeye ikna eden çarpıcı bir karışım sağlar. HTML5 Paralaks animasyon web sitesi ile Duyarlı, biz kendi Personel Vektör Karakter Tasarım var. güzel ve pürüzsüz animasyonlar ile Parlak renk ile eşsiz Tasarım Hiç ..

Dijital Interaktif Dergi

DesignSoul Digital Magazine

Dijital Interaktif Dergi Filli Boya Tasarım Soul Dergisi, hayatımızdaki renklerin önemini okuyucularına farklı ve keyifli bir şekilde anlatıyor. Design Soul'un içeriği modadan sanata geniş bir alan içerir; dekorasyondan kişisel bakıma; spordan teknolojiye ve hatta yiyecek ve içeceklerden kitaplara. Ünlü ve ilginç portreler, analizler, son teknoloji ve röportajların yanı sıra dergide ilginç içerikler, videolar ve müzikler de yer alıyor. Filli Boya Design Soul Dergisi, iPad, iPhone ve Android'de üç ayda bir yayınlanıyor.

Web Sitesi

Illusion

Web Sitesi Scene 360 dergisi 2008 yılında Illusion'u piyasaya sürdü ve 40 milyondan fazla ziyaretle hızla en başarılı projesi oldu. Web sitesi, sanat, tasarım ve filmde inanılmaz kreasyonlar sunmaya adanmıştır. Hiperrealist dövmelerden çarpıcı manzara fotoğraflarına kadar, gönderi seçimi genellikle okuyucuların "WOW!" Demesini sağlayacaktır.

Çekmeceli Dolap

Labyrinth

Çekmeceli Dolap ArteNemus'un Labirenti, bir şehirdeki sokakları anımsatan kaplamasının kıvrımlı yolunun mimari görünümünü vurgulayan bir çekmeceli dolaptır. Çekmecelerin dikkat çekici tasarımı ve mekanizması, sade taslağını tamamlıyor. Akçaağaç ve siyah abanoz kaplamanın zıt renkleri ve yüksek kaliteli işçilik, Labyrinth'in seçkin görünümünü vurguluyor.

Görsel Sanat

Scarlet Ibis

Görsel Sanat Proje, Kızılaynak'ın ve doğal çevresinin, özellikle renk ve kuş büyüdükçe yoğunlaşan canlı tonlarına vurgu yapan bir dizi dijital resim dizisidir. Eser, benzersiz özellikler sağlayan gerçek ve hayali unsurları birleştiren doğal çevre arasında gelişir. Kızılaynak, kuzey Venezuela kıyılarında ve bataklıklarında yaşayan, Güney Amerika'nın yerli bir kuşudur ve canlı kırmızı renk, izleyici için görsel bir gösteri oluşturur. Bu tasarım, kızıl aynakların zarif uçuşunu ve tropikal faunanın canlı renklerini vurgulamayı amaçlamaktadır.

Logo

Wanlin Art Museum

Logo Wanlin Sanat Müzesi Wuhan Üniversitesi kampüsünde yer aldığından, yaratıcılığımızın aşağıdaki özellikleri yansıtması gerekiyordu: Öğrencilerin tipik bir sanat galerisinin özelliklerini sunarken, sanatı onurlandırması ve takdir etmesi için merkezi bir buluşma noktası. Aynı zamanda 'insancıl' olarak görülmesi gerekiyordu. Üniversite öğrencileri hayatlarının başlangıç çizgisinde dururken, bu sanat müzesi öğrencilerin sanat takdiri için bir açılış bölümü görevi görür ve sanat onlara ömür boyu eşlik eder.