Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Makyaj Asistanı

Eyelash Stand

Makyaj Asistanı Bu tasarım, bir kirpik metaforunu keşfediyor. Tasarımcı, kirpiklerin kişisel bir beklenti arayışı olduğunu düşünüyor. Bir yaşam ikonu ya da performansın minyatür bir aşaması olarak bir kirpik standı yaratır. Bu stand, kirpiklerin uygulamadan önce veya sonra geçici olarak sabitlenerek sabah veya yatmadan önce anımsatan bir taahhüdü simgeliyor. Kirpik standı, kişisel günlük maceraya önemsiz bir şeyin ne katkıda bulunduğunu ezberlemenin bir yoludur.

Tema Kurulumu

Dancing Cubes

Tema Kurulumu Bu tasarım, modüllere göre görüntülenen konuyla etkileşime girer. Bu tema standı, altı veya daha fazla küpü üç dikey yönde büyütülmüş bir birime bağlamak için kendiliğinden genişleyen bir mekanizma ile tasarlanmıştır. Çentikli serbest form konfigürasyonu, bağlantıyı birbirine geçmiş dans eden insanlara benzer hale getirir. Küçük deliklerin düzenlenmesi, doğrusal parçalara sahip denek için bir konaklama yapısı oluşturur.

Kurumsal Kimlik

film festival

Kurumsal Kimlik Küba'daki Avrupa Film Festivali'nin ikinci baskısının sloganı "Sinema, ahoy" idi. Kültürleri birbirine bağlamanın bir yolu olarak seyahate odaklanan bir tasarım konseptinin parçasıdır. Tasarım, Avrupa'dan Havana'ya giden filmlerle dolu bir yolcu gemisinin yolculuğunu çağrıştırıyor. Festival davetiyelerinin ve biletlerinin tasarımı, günümüzde dünyanın dört bir yanındaki gezginler tarafından kullanılan pasaportlar ve biniş kartlarından esinlenmiştir. Filmlerde seyahat etme fikri, halkı kültürel alışverişlere açık ve meraklı olmaya teşvik ediyor.

Atıştırmalık Yiyecekler

Have Fun Duck Gift Box

Atıştırmalık Yiyecekler "Eğlen Ördek Var" hediye kutusu, gençler için özel bir hediye kutusudur. Piksel tarzı oyuncaklar, oyunlar ve filmlerden esinlenen tasarım, ilginç ve ayrıntılı resimlerle gençler için bir "yemek şehri" tasvir ediyor. IP görüntüsü şehrin sokaklarına entegre edilecek ve gençler spor, müzik, hip-hop ve diğer eğlence etkinliklerine bayılacak. Yemeğin tadını çıkarırken eğlenceli spor oyunları yaşayın, genç, eğlenceli ve mutlu bir yaşam tarzını ifade edin.

Gıda Ambalajı

Kuniichi

Gıda Ambalajı Geleneksel Japon korunmuş yemeği Tsukudani, dünyada çok iyi bilinmemektedir. Çeşitli deniz ürünleri ve kara malzemelerini birleştiren soya sosu bazlı bir haşlanmış yemek. Yeni paket, geleneksel Japon desenlerini modernize etmek ve malzemelerin özelliklerini ifade etmek için tasarlanmış dokuz etiket içeriyor. Yeni marka logosu, bu geleneğin önümüzdeki 100 yıl boyunca devam etmesi beklentisiyle tasarlandı.

Bal

Ecological Journey Gift Box

Bal Bal hediye kutusunun tasarımı, Shennongjia'nın bol yabani bitkiler ve iyi doğal ekolojik çevre ile "ekolojik yolculuğundan" esinlenmiştir. Yerel ekolojik çevrenin korunması, tasarımın yaratıcı temasıdır. Tasarım, yerel doğal ekolojiyi ve beş nadir ve nesli tükenmekte olan birinci sınıf korumalı hayvanı göstermek için geleneksel Çin kağıt kesme sanatı ve gölge kukla sanatını benimser. Doğa ve çevre koruma kavramını temsil eden ambalaj malzemesi üzerinde kaba ot ve ahşap kağıt kullanılmıştır. Dış kutu, yeniden kullanım için mükemmel bir saklama kutusu olarak kullanılabilir.