Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Perakende Alanı Iç Tasarımı

Studds

Perakende Alanı Iç Tasarımı Studds Accessories Ltd, iki tekerlekli kask ve aksesuar üreticisidir. Studds kaskları geleneksel olarak çok markalı satış noktalarında satılıyordu. Dolayısıyla hak ettiği bir marka kimliği oluşturma ihtiyacı doğdu. D'art, ürünlerin sanal gerçekliği, interaktif dokunmatik ekran masaları ve kask sanitasyon makineleri gibi yenilikçi temas noktaları içeren mağazayı kavramsallaştırdı. bir sonraki seviyeye.

Proje Adı : Studds, Tasarımcıların adı : D'ART PVT LTD, Müşterinin adı : Studds.

Studds Perakende Alanı Iç Tasarımı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.