Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çok Fonksiyonlu Sandalye

Dodo

Çok Fonksiyonlu Sandalye Bu sandalyeye dönüşen bir kutu mu yoksa kutuya dönüşen bir sandalye mi? Bu koltuğun sadeliği ve çok işlevselliği, kullanıcıların ihtiyaç duydukları şekilde kullanmalarını sağlıyor. Aslında form araştırmalardan geliyor ama tarak benzeri yapı tasarımcının çocukluk anılarından geliyor. Derzler ve katlanabilme özelliği bu ürünü özel ve kullanımı kolay kılmaktadır.

Proje Adı : Dodo, Tasarımcıların adı : Mohammad Enjavi Amiri, Müşterinin adı : Mohammad Enjavi Amiri.

Dodo Çok Fonksiyonlu Sandalye

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.