Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sanat Mağazası

Kuriosity

Sanat Mağazası Kuriosity, bir dizi moda, tasarım, el yapımı ürün ve sanat eserinin sergilendiği bu ilk fiziksel mağazaya bağlı bir çevrimiçi perakende platformundan oluşur. Tipik bir perakende mağazasından çok daha fazlası olan Kuriosity, sergilenen ürünlerin müşteriyi çekmek ve onlarla etkileşim kurmak için ek bir zengin etkileşimli medya katmanıyla desteklendiği, küratörlü bir keşif deneyimi olarak tasarlanmıştır. Kuriosity'nin ikonik sonsuzluk kutusu vitrini, dikkat çekmek için renk değiştiriyor ve müşteriler yanlarından geçtiklerinde, görünüşte sonsuz cam portalın arkasındaki kutulardaki gizli ürünler onları içeri girmeye davet ediyor.

Proje Adı : Kuriosity, Tasarımcıların adı : Lip Chiong - Studio Twist, Müşterinin adı : Kuriosity, K11 Concepts Ltd..

Kuriosity Sanat Mağazası

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.