Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sanat Mağazası

Kuriosity

Sanat Mağazası Kuriosity, bir dizi moda, tasarım, el yapımı ürün ve sanat eserinin sergilendiği bu ilk fiziksel mağazaya bağlı bir çevrimiçi perakende platformundan oluşur. Tipik bir perakende mağazasından çok daha fazlası olan Kuriosity, sergilenen ürünlerin müşteriyi çekmek ve onlarla etkileşim kurmak için ek bir zengin etkileşimli medya katmanıyla desteklendiği, küratörlü bir keşif deneyimi olarak tasarlanmıştır. Kuriosity'nin ikonik sonsuzluk kutusu vitrini, dikkat çekmek için renk değiştiriyor ve müşteriler yanlarından geçtiklerinde, görünüşte sonsuz cam portalın arkasındaki kutulardaki gizli ürünler onları içeri girmeye davet ediyor.

Proje Adı : Kuriosity, Tasarımcıların adı : Lip Chiong - Studio Twist, Müşterinin adı : Kuriosity, K11 Concepts Ltd..

Kuriosity Sanat Mağazası

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım röportajı

Dünyaca ünlü tasarımcılarla röportajlar.

Tasarım gazetecisi ile dünyaca ünlü tasarımcılar, sanatçılar ve mimarlar arasındaki tasarım, yaratıcılık ve yenilik üzerine en son röportajları ve konuşmaları okuyun. Ünlü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların ve yenilikçilerin en son tasarım projelerini ve ödüllü tasarımlarını görün. Yaratıcılık, yenilikçilik, sanat, tasarım ve mimariye ilişkin yeni içgörüler keşfedin. Harika tasarımcıların tasarım süreçleri hakkında bilgi edinin.