Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Akıllı Mobilyalar

Fluid Cube and Snake

Akıllı Mobilyalar Hello Wood, topluluk alanları için akıllı işlevlere sahip bir dış mekan mobilyası serisi yarattı. Kamusal mobilya türünü yeniden tasarlayarak, güneş panelleri ve pillerin entegrasyonunu gerektiren bir aydınlatma sistemi ve USB çıkışları içeren, görsel olarak çekici ve işlevsel kurulumlar tasarladılar. Yılan modüler bir yapıdır; öğeleri verilen siteye uyacak şekilde değişkendir. Fluid Cube, güneş pilleri içeren cam bir tepeye sahip sabit bir ünitedir. Stüdyo, tasarımın amacının günlük kullanım eşyalarını sevimli nesnelere dönüştürmek olduğuna inanıyor.

Proje Adı : Fluid Cube and Snake, Tasarımcıların adı : Hello Wood, Müşterinin adı : Hello Wood.

Fluid Cube and Snake Akıllı Mobilyalar

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.