Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Tabure

Ane

Tabure Ane tabure, ahenkli bir şekilde yüzer gibi görünen masif ahşap çıtalara sahiptir, ancak çelik çerçevenin üzerinde ahşap ayaklardan bağımsızdır. Tasarımcı, sertifikalı çevre dostu ahşaptan elde üretilen koltuğun, dinamik bir şekilde konumlandırılan ve kesilen tek bir ahşap şeklindeki birden fazla parçanın benzersiz kullanımıyla oluştuğunu belirtiyor. Tabureye oturtulduğunda arkaya doğru hafif yükselme ve yanlardaki devrilme açıları doğal, rahat bir oturma pozisyonu sağlayacak şekilde tamamlanır. Ane tabure, zarif bir yüzey oluşturmak için doğru karmaşıklık derecesine sahiptir.

Proje Adı : Ane, Tasarımcıların adı : Troy Backhouse, Müşterinin adı : troy backhouse.

Ane Tabure

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.