Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Dönüşümlü Bisiklet Park Yeri

Smartstreets-Cyclepark™

Dönüşümlü Bisiklet Park Yeri Smartstreets-Cyclepark, sokak sahnesine dağınıklık katmadan kentsel alanlarda bisiklet park tesislerinin hızlı bir şekilde iyileştirilmesini sağlamak için dakikalar içinde sığan, iki bisiklet için çok yönlü, modern bir bisiklet park tesisidir. Ekipman, bisiklet hırsızlığını azaltmaya yardımcı olur ve en dar sokaklara bile kurulabilir ve mevcut altyapıdan yeni değerler ortaya çıkarır. Paslanmaz çelikten yapılmış ekipman, RAL rengiyle eşleştirilebilir ve Yerel Yönetimler veya sponsorlar için markalanabilir. Ayrıca Döngü rotalarını tanımlamaya yardımcı olmak için de kullanılabilir. Her boyut veya sütun stiline uyacak şekilde yeniden yapılandırılabilir.

Proje Adı : Smartstreets-Cyclepark™, Tasarımcıların adı : SMARTSTREETS LTD, Müşterinin adı : Cities, Councils and Municipalities.

Smartstreets-Cyclepark™ Dönüşümlü Bisiklet Park Yeri

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.