Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çanta

Qwerty Elemental

Çanta Tıpkı daktiloların tasarım evrimi, oldukça karmaşık bir görsel formdan temiz çizgili, basit geometrik forma dönüşümü gösterdiği gibi, Qwerty-elemental güç, simetri ve sadeliğin somutlaşmış halidir. Çeşitli ustaların ürettiği yapısal çelik parçalar, çantaya mimari bir görünüm kazandıran ürünün ayırt edici görsel özellikleridir. Çantanın temel özelliği, tasarımcı tarafından kendi kendine üretilen ve bir araya getirilen iki daktilo anahtarıdır.

Proje Adı : Qwerty Elemental, Tasarımcıların adı : Patrizia Donà, Müşterinin adı : Donà.

Qwerty Elemental Çanta

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.