Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Aydınlatma Kupası

Oriental landscape

Aydınlatma Kupası Lighting Cup'taki manzara resmi, geleneksel bir Kore manzara resmi olan Soomook-sansuhwa'dan alınmıştır. Aydınlatmalı seramik sanatı olarak yeniden yorumlanan manzara, çanak duvarların kalınlığındaki değişimle “çizilir”. Aydınlatma Bardağı çay fincanı olarak kullanılabilir ve gömülü LED'li bir fincan tabağı ile birleştirildiğinde dekoratif aydınlatmaya dönüşür. Işık, bir dokunmatik sensörle açılır ve kapanır ve Mikro-USB bağlantısını destekleyen şarj edilebilir bir pil ile çalıştırılır.

Proje Adı : Oriental landscape, Tasarımcıların adı : Kim, Müşterinin adı : BO & BONG ceramic art studio.

Oriental landscape Aydınlatma Kupası

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.