Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sandalye

Tulpi-seat

Sandalye Tulpi-design, kamusal tasarıma odaklanan, iç ve dış ortamlar için ilginç, özgün ve eğlenceli bir tasarıma sahip Hollandalı bir tasarım stüdyosudur. Marco Manders, Tulpi koltuğu ile uluslararası tanınırlığa ulaştı. Göz alıcı Tulpi koltuk, her ortama renk katacak. Tasarım, ergonomi ve sürdürülebilirliğin büyük bir eğlence faktörü ile ideal bir birleşimidir! Tulpi koltuk, yolcusu kalktığında otomatik olarak katlanır ve bir sonraki kullanıcı için temiz ve kuru bir koltuk garanti eder! 360 derece dönebilen Tulpi-koltuk, kendi görüşünüzü seçmenize izin verir!

Proje Adı : Tulpi-seat, Tasarımcıların adı : Marco Manders, Müşterinin adı : Tulpi BV.

Tulpi-seat Sandalye

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.