Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kompozit Müzik Aleti

Celloridoo

Kompozit Müzik Aleti Celloridoo, bir Viyolonsel gibi yaylı bir yaylı çalgı ve bir Avustralya basit nefesli çalgı olan Didgeridoo'dan oluşan yeni bir müzik aletidir. Bir yay tarafından çalınan bir akorofon olarak Celloridoo, A3 ile başlayarak, ardından D3, G2 ve ardından en düşük tel olarak C2 ile beşinci olarak akort edilir. Enstrümanın bir aerofon olarak diğer kısmı, birçok müzik türüne uygun olan C tuşuna ayarlanmıştır. Bu bölüm, dairesel nefes adı verilen özel bir nefes alma tekniği kullanılarak drone üretmek için sürekli titreşen dudaklarla oynanır.

Proje Adı : Celloridoo, Tasarımcıların adı : Aidin Ardjomandi, Müşterinin adı : Aylin Design.

Celloridoo Kompozit Müzik Aleti

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım ekibi

Dünyanın en büyük tasarım ekipleri.

Bazen gerçekten harika tasarımlar ortaya çıkarmak için çok büyük bir yetenekli tasarımcı ekibine ihtiyacınız var. Her gün, ödüllü, yenilikçi ve yaratıcı bir tasarım ekibine sahibiz. Dünya çapındaki tasarım ekiplerinden özgün ve yaratıcı mimari, iyi tasarım, moda, grafik tasarımı ve tasarım stratejisi projelerini keşfedin ve keşfedin. Büyük usta tasarımcıların orijinal eserlerinden ilham alın.