Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kompozit Müzik Aleti

Celloridoo

Kompozit Müzik Aleti Celloridoo, bir Viyolonsel gibi yaylı bir yaylı çalgı ve bir Avustralya basit nefesli çalgı olan Didgeridoo'dan oluşan yeni bir müzik aletidir. Bir yay tarafından çalınan bir akorofon olarak Celloridoo, A3 ile başlayarak, ardından D3, G2 ve ardından en düşük tel olarak C2 ile beşinci olarak akort edilir. Enstrümanın bir aerofon olarak diğer kısmı, birçok müzik türüne uygun olan C tuşuna ayarlanmıştır. Bu bölüm, dairesel nefes adı verilen özel bir nefes alma tekniği kullanılarak drone üretmek için sürekli titreşen dudaklarla oynanır.

Proje Adı : Celloridoo, Tasarımcıların adı : Aidin Ardjomandi, Müşterinin adı : Aylin Design.

Celloridoo Kompozit Müzik Aleti

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.