Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Tasarımcı Masa

Curly

Tasarımcı Masa Bu çok amaçlı masa, Bean Buro'nun prensip tasarımcıları Kenny Kinugasa-Tsui ve Lorene Faure tarafından tasarlandı. İç mekanda merkezi bir eleman olarak işlev görür. Genel şekil, geleneksel resmi simetrik tablolarla dramatik bir zıtlık gösteren eğlenceli kıvrımlı eğrilerle doludur, bu nedenle kullanıcıları ikna etmek ve etkileşim kurmak için heykelsel bir parça olarak öne çıkar. Eğriler ilk bakışta tesadüfi gibi görünüyor, ancak her bir eğri, çeşitli oturma pozisyonlarını ve sosyal etkileşimleri teşvik etmek için dikkatlice tasarlandı.

Proje Adı : Curly , Tasarımcıların adı : Bean Buro, Müşterinin adı : Bean Buro.

Curly  Tasarımcı Masa

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.