Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Saat

Zeitgeist

Saat Saat, akıllı, teknoloji ve dayanıklı malzemelerle ilişkili zeitgeist'i yansıtıyor. Ürünün ileri teknoloji ürünü yüzü, yarı torus karbon gövdesi ve zaman göstergesi (hafif delikler) ile temsil edilir. Karbon, geçmişin bir kalıntısı olarak metal parçanın yerini alır ve saatin fonksiyon kısmını vurgular. Merkezi parçanın olmaması, yenilikçi LED göstergesinin klasik saat mekanizmasının yerini aldığını göstermektedir. Yumuşak arka ışık, sahibinin en sevdiği renk altında ayarlanabilir ve bir ışık sensörü, aydınlatmanın gücünü izleyecektir.

Proje Adı : Zeitgeist, Tasarımcıların adı : Dmitry Pogorelov, Müşterinin adı : NCC Russia.

Zeitgeist Saat

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.