Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çok Fonksiyonlu Koltuk Değneği

Lazarus

Çok Fonksiyonlu Koltuk Değneği engellilerin sosyal etkileşimi ve rehabilitasyonu için gerçekten tasarlanmış basit, olası, elektriksiz bir insan gücü makinesi. Garip olmamak için, sıradan insanın yürüme sürecini mükemmel bir şekilde taklit eder. Örnek olarak, her zaman bacağın diğer tarafındaki kolu hareket ettirir. engelli bacak bastonları konuşlandırabildiği için bununla merdivenleri tırmanabilir. Ayrıca bastonlar mükemmel bir sandalyeye dönüştürülebilir. Değilse, Lazarus baston yükler. Tıbbi bir makine olarak Lazarus etkilidir çünkü kullanıcı, rehabilitasyon için çalışmayı bırakmadan, normal sosyal etkileşim içinde kademeli ve otomatik olarak rehabilite edebilir.

Proje Adı : Lazarus, Tasarımcıların adı : Sung-Hyeon Yoo, Müşterinin adı : Mm, soulish apparel for world.

Lazarus Çok Fonksiyonlu Koltuk Değneği

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.