Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kurumsal Tasarım

Vivifying Minimalism

Kurumsal Tasarım Çıkarılabilir, klasik spa bakımları sunarken ileri teknolojiye dayalı terapileri özelleştiren çağdaş bir alan yaratmaktı. Ortaya çıkan teklif, sıcak klasik iç mekanların tanıdık çağrışımlarını eklerken bilimsel laboratuvarların kemer sıkmasını yayan dinamik bir alan yaratmaktı. Zemin lobisi için ilham, zen felsefesinden ve evrenin çift doğasından geldi. Beyaz lavaplaster klinik beyaz ve bilimsel nedeni ima ediyor, klasik paletten çikolata kahverengisi insan arzularının zevkli çağrışımlarını ima ediyor.

Proje Adı : Vivifying Minimalism, Tasarımcıların adı : Helen Brasinika, Müşterinin adı : Vivify_The beauty lab.

Vivifying Minimalism Kurumsal Tasarım

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.