Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Büyük Daire

Attractive Arc

Büyük Daire Bu dava en üst kattaki büyük düz kat daire setidir. İnşaat alanı 260 metrekaredir. Geliştiricinin bulunduğu müşteri grubu, daha fazla nüfusa sahip aileler olmalıdır. Ancak bu davanın sahibi üç kişilik bir ailedir. Böylece orijinal yapının ince sıralı işlevleri önemsiz ve sıkışık görünür. Buna göre, tüm mekanın plan düzeninde nispeten büyük değişiklikler yaptık. Geleneksel aile düzeni modunu kırmış olmak. Yatak odaları, banyolar vb. Dışında çoğu işlev alanı bulanıklaştırılmıştır. Bu arada, konut olarak sahip olunan

Proje Adı : Attractive Arc, Tasarımcıların adı : Sheng Tao, Müşterinin adı : DEESEN.

Attractive Arc Büyük Daire

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım röportajı

Dünyaca ünlü tasarımcılarla röportajlar.

Tasarım gazetecisi ile dünyaca ünlü tasarımcılar, sanatçılar ve mimarlar arasındaki tasarım, yaratıcılık ve yenilik üzerine en son röportajları ve konuşmaları okuyun. Ünlü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların ve yenilikçilerin en son tasarım projelerini ve ödüllü tasarımlarını görün. Yaratıcılık, yenilikçilik, sanat, tasarım ve mimariye ilişkin yeni içgörüler keşfedin. Harika tasarımcıların tasarım süreçleri hakkında bilgi edinin.