Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Büyük Daire

Attractive Arc

Büyük Daire Bu dava en üst kattaki büyük düz kat daire setidir. İnşaat alanı 260 metrekaredir. Geliştiricinin bulunduğu müşteri grubu, daha fazla nüfusa sahip aileler olmalıdır. Ancak bu davanın sahibi üç kişilik bir ailedir. Böylece orijinal yapının ince sıralı işlevleri önemsiz ve sıkışık görünür. Buna göre, tüm mekanın plan düzeninde nispeten büyük değişiklikler yaptık. Geleneksel aile düzeni modunu kırmış olmak. Yatak odaları, banyolar vb. Dışında çoğu işlev alanı bulanıklaştırılmıştır. Bu arada, konut olarak sahip olunan

Proje Adı : Attractive Arc, Tasarımcıların adı : Sheng Tao, Müşterinin adı : DEESEN.

Attractive Arc Büyük Daire

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.