Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Büyük Daire

Attractive Arc

Büyük Daire Bu dava en üst kattaki büyük düz kat daire setidir. İnşaat alanı 260 metrekaredir. Geliştiricinin bulunduğu müşteri grubu, daha fazla nüfusa sahip aileler olmalıdır. Ancak bu davanın sahibi üç kişilik bir ailedir. Böylece orijinal yapının ince sıralı işlevleri önemsiz ve sıkışık görünür. Buna göre, tüm mekanın plan düzeninde nispeten büyük değişiklikler yaptık. Geleneksel aile düzeni modunu kırmış olmak. Yatak odaları, banyolar vb. Dışında çoğu işlev alanı bulanıklaştırılmıştır. Bu arada, konut olarak sahip olunan

Proje Adı : Attractive Arc, Tasarımcıların adı : Sheng Tao, Müşterinin adı : DEESEN.

Attractive Arc Büyük Daire

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımcısı

Dünyanın en iyi tasarımcıları, sanatçıları ve mimarları.

İyi tasarım büyük bir takdiri hak eder. Her gün, özgün ve yenilikçi tasarımlar, harika mimari, şık moda ve yaratıcı grafikler yaratan harika tasarımcılara yer vermekten mutluluk duyuyoruz. Bugün size dünyanın en büyük tasarımcılarından birini sunuyoruz. Bugün ödüllü bir tasarım portföyüne göz atın ve günlük tasarım ilhamınızı alın.