Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Büyük Daire

Attractive Arc

Büyük Daire Bu dava en üst kattaki büyük düz kat daire setidir. İnşaat alanı 260 metrekaredir. Geliştiricinin bulunduğu müşteri grubu, daha fazla nüfusa sahip aileler olmalıdır. Ancak bu davanın sahibi üç kişilik bir ailedir. Böylece orijinal yapının ince sıralı işlevleri önemsiz ve sıkışık görünür. Buna göre, tüm mekanın plan düzeninde nispeten büyük değişiklikler yaptık. Geleneksel aile düzeni modunu kırmış olmak. Yatak odaları, banyolar vb. Dışında çoğu işlev alanı bulanıklaştırılmıştır. Bu arada, konut olarak sahip olunan

Proje Adı : Attractive Arc, Tasarımcıların adı : Sheng Tao, Müşterinin adı : DEESEN.

Attractive Arc Büyük Daire

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım efsanesi

Efsanevi tasarımcılar ve ödüllü çalışmaları.

Design Legends, iyi tasarımlarıyla Dünyamızı daha iyi bir yer haline getiren son derece ünlü tasarımcılardır. Efsanevi tasarımcıları ve yenilikçi ürün tasarımlarını, özgün sanat eserlerini, yaratıcı mimariyi, olağanüstü moda tasarımlarını ve tasarım stratejilerini keşfedin. Dünya çapında ödüllü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların, yenilikçilerin ve markaların orijinal tasarım çalışmalarının keyfini çıkarın ve keşfedin. Yaratıcı tasarımlardan ilham alın.