Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Iç Tasarım

Wild Life

Iç Tasarım Tasarım tamamen yaratıcılık ve yaratıcılık tamamen Sürprizler ile ilgili! Yaban hayatı modernizmle buluştuğunda ve mükemmel bir uyum içinde düştüğünde, işte o zaman sürprizler yaratılır! Tasarımcı, modern sadeliği benzersiz bir alan için etnik maceralarla birleştirdi. Duvarlar ve mobilyalar için beyaz, bej ve gri nötr bir renk paleti kullandı ve duvar sanatı ve aydınlatma armatürlerinde renk vurguları ekledi. Tasarımcı, girişte bir açıklama yapmak için, canlı ve taze bir görünüm için tümü yapay bitkilerle doldurulmuş asılı cam topların yanı sıra inek derisi uçan bir kanepe tanıttı. Vahşi Yaşamın Tadını Çıkarın!

Proje Adı : Wild Life, Tasarımcıların adı : Shosha Kamal, Müşterinin adı : Shosha Kamal Designs.

Wild Life Iç Tasarım

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.