Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Logo

Samadara Ginige Personal Identity

Logo Samadara Ginige'nin kişisel kimliği (logo) sadeliğin ve sofistike bir simgedir. Baş harfleri "s" ve "g" olan şık monogram birçok galeri ve makalede yer aldı. Tek bir çizgi ile çizilen logosunda, iki harf yaratıcı bir şekilde birbirine bağlanmış ve iç içe geçmiş, yaratıcı tasarım becerilerini bir kadınlık dokunuşuyla ortaya çıkarmıştır. Samadara hem tasarımcı hem de geliştiricidir. Genel tasarım bize tasarımdan geliştirmeye uçtan uca çözümler sunma yeteneğini gösteren sonsuzluk sembolünü hatırlatıyor.

Proje Adı : Samadara Ginige Personal Identity, Tasarımcıların adı : Samadara Ginige, Müşterinin adı : Samadara Ginige.

Samadara Ginige Personal Identity Logo

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.