Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Elektrikli Bisiklet

ICON E-Flyer

Elektrikli Bisiklet ICON ve Vintage Electric bu zamansız elektrikli bisikleti tasarlamak için işbirliği yaptı. Kaliforniya'da düşük hacimde tasarlanan ve üretilen ICON E-Flyer, vintage tasarımı modern işlevsellikle birleştirerek farklı ve yetenekli bir kişisel ulaşım çözümü oluşturur. Özellikler arasında 35 mil menzil, 22 MPH maksimum hız (yarış modunda 35 MPH!) Ve iki saatlik şarj süresi sayılabilir. Harici USB konektörü ve şarj bağlantı noktası, rejeneratif frenleme ve en yüksek kalitede bileşenler. www.iconelectricbike.com

Proje Adı : ICON E-Flyer, Tasarımcıların adı : Jonathan Ward & Andrew Davidge, Müşterinin adı : ICON.

ICON E-Flyer Elektrikli Bisiklet

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.