Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kurumsal Kimlik

Predictive Solutions

Kurumsal Kimlik Predictive Solutions, prognostik analitik için yazılım ürünleri sağlayıcısıdır. Şirketin ürünleri mevcut verileri analiz ederek tahmin yapmak için kullanılır. Şirketin markası - bir çemberin sektörleri - pasta grafiklere benziyor ve aynı zamanda profilde bir gözün çok stilize ve basitleştirilmiş bir görüntüsüne benziyor. Marka ışığı "dökülme" tüm marka grafikleri için bir sürücüdür. Hem değişen, soyut sıvı formlar hem de tematik basitleştirilmiş resimler, çeşitli uygulamalar arasında ek grafikler olarak kullanılır.

Proje Adı : Predictive Solutions, Tasarımcıların adı : Mikhail Puzakov, Müşterinin adı : Predictive Solutions.

Predictive Solutions Kurumsal Kimlik

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım ekibi

Dünyanın en büyük tasarım ekipleri.

Bazen gerçekten harika tasarımlar ortaya çıkarmak için çok büyük bir yetenekli tasarımcı ekibine ihtiyacınız var. Her gün, ödüllü, yenilikçi ve yaratıcı bir tasarım ekibine sahibiz. Dünya çapındaki tasarım ekiplerinden özgün ve yaratıcı mimari, iyi tasarım, moda, grafik tasarımı ve tasarım stratejisi projelerini keşfedin ve keşfedin. Büyük usta tasarımcıların orijinal eserlerinden ilham alın.