Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kurumsal Kimlik

Predictive Solutions

Kurumsal Kimlik Predictive Solutions, prognostik analitik için yazılım ürünleri sağlayıcısıdır. Şirketin ürünleri mevcut verileri analiz ederek tahmin yapmak için kullanılır. Şirketin markası - bir çemberin sektörleri - pasta grafiklere benziyor ve aynı zamanda profilde bir gözün çok stilize ve basitleştirilmiş bir görüntüsüne benziyor. Marka ışığı "dökülme" tüm marka grafikleri için bir sürücüdür. Hem değişen, soyut sıvı formlar hem de tematik basitleştirilmiş resimler, çeşitli uygulamalar arasında ek grafikler olarak kullanılır.

Proje Adı : Predictive Solutions, Tasarımcıların adı : Mikhail Puzakov, Müşterinin adı : Predictive Solutions.

Predictive Solutions Kurumsal Kimlik

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım röportajı

Dünyaca ünlü tasarımcılarla röportajlar.

Tasarım gazetecisi ile dünyaca ünlü tasarımcılar, sanatçılar ve mimarlar arasındaki tasarım, yaratıcılık ve yenilik üzerine en son röportajları ve konuşmaları okuyun. Ünlü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların ve yenilikçilerin en son tasarım projelerini ve ödüllü tasarımlarını görün. Yaratıcılık, yenilikçilik, sanat, tasarım ve mimariye ilişkin yeni içgörüler keşfedin. Harika tasarımcıların tasarım süreçleri hakkında bilgi edinin.