Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Robotik Araç

Servvan

Robotik Araç Kaynak Tabanlı Ekonomi için bir hizmet aracı projesidir ve diğer araçlarla bir ağ oluşturur. Tek bir sistem birbirleriyle iletişim kurmasına izin verir, bu da yolcu taşımacılığının verimliliğini ve ayrıca karayolu trenindeki hareket nedeniyle verimlilikte bir artış sağlar (FX faktörünün azaltılması, araçlar arasındaki mesafe). Araba insansız kontrole sahip. Araç simetriktir: üretimi ucuzdur. Dört adet döner motor tekerleği ve tersine dönme olasılığı vardır: büyük boyutlarda manevra. Karşılıklı biniş, yolcuların iletişimini geliştirir.

Proje Adı : Servvan, Tasarımcıların adı : Dmitry Pogorelov, Müşterinin adı : Techman.

Servvan Robotik Araç

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.