Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Robotik Araç

Servvan

Robotik Araç Kaynak Tabanlı Ekonomi için bir hizmet aracı projesidir ve diğer araçlarla bir ağ oluşturur. Tek bir sistem birbirleriyle iletişim kurmasına izin verir, bu da yolcu taşımacılığının verimliliğini ve ayrıca karayolu trenindeki hareket nedeniyle verimlilikte bir artış sağlar (FX faktörünün azaltılması, araçlar arasındaki mesafe). Araba insansız kontrole sahip. Araç simetriktir: üretimi ucuzdur. Dört adet döner motor tekerleği ve tersine dönme olasılığı vardır: büyük boyutlarda manevra. Karşılıklı biniş, yolcuların iletişimini geliştirir.

Proje Adı : Servvan, Tasarımcıların adı : Dmitry Pogorelov, Müşterinin adı : Techman.

Servvan Robotik Araç

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım ekibi

Dünyanın en büyük tasarım ekipleri.

Bazen gerçekten harika tasarımlar ortaya çıkarmak için çok büyük bir yetenekli tasarımcı ekibine ihtiyacınız var. Her gün, ödüllü, yenilikçi ve yaratıcı bir tasarım ekibine sahibiz. Dünya çapındaki tasarım ekiplerinden özgün ve yaratıcı mimari, iyi tasarım, moda, grafik tasarımı ve tasarım stratejisi projelerini keşfedin ve keşfedin. Büyük usta tasarımcıların orijinal eserlerinden ilham alın.