Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Robotik Araç

Servvan

Robotik Araç Kaynak Tabanlı Ekonomi için bir hizmet aracı projesidir ve diğer araçlarla bir ağ oluşturur. Tek bir sistem birbirleriyle iletişim kurmasına izin verir, bu da yolcu taşımacılığının verimliliğini ve ayrıca karayolu trenindeki hareket nedeniyle verimlilikte bir artış sağlar (FX faktörünün azaltılması, araçlar arasındaki mesafe). Araba insansız kontrole sahip. Araç simetriktir: üretimi ucuzdur. Dört adet döner motor tekerleği ve tersine dönme olasılığı vardır: büyük boyutlarda manevra. Karşılıklı biniş, yolcuların iletişimini geliştirir.

Proje Adı : Servvan, Tasarımcıların adı : Dmitry Pogorelov, Müşterinin adı : Techman.

Servvan Robotik Araç

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımcısı

Dünyanın en iyi tasarımcıları, sanatçıları ve mimarları.

İyi tasarım büyük bir takdiri hak eder. Her gün, özgün ve yenilikçi tasarımlar, harika mimari, şık moda ve yaratıcı grafikler yaratan harika tasarımcılara yer vermekten mutluluk duyuyoruz. Bugün size dünyanın en büyük tasarımcılarından birini sunuyoruz. Bugün ödüllü bir tasarım portföyüne göz atın ve günlük tasarım ilhamınızı alın.