Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sağlık Merkezi

Yoga Center

Sağlık Merkezi Yoga merkezi Kuveyt şehrinin en yoğun bölgesinde yer alan Jassim Kulesi’nin bodrum katını canlandırma girişimidir. Projenin yeri alışılmışın oldukça dışındadır. Buna rağmen girişim hem şehir içinde ikamet eden, hem de civardaki yerleşim merkezlerinden gelecek kadınlara hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Merkezdeki resepsiyon bölümü, üyelerin rahat geçişine imkan verecek şekilde hem ofis bölümü ile hem de soyunma dolapları ile bağlantılıdır. Soyunma dolaplarının yanında bulunan ayak yıkama bölümü ‘ayakkabısız bölüm’ e geçişi işaret etmektedir. Bu noktadan sonra koridor ve okuma odası ve en sonunda üç adet yoga odası yer almaktadır.

Proje Adı : Yoga Center , Tasarımcıların adı : Rashed Alfoudari, Müşterinin adı : The Yoga Center .

Yoga Center  Sağlık Merkezi

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.