Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Tekerlekli Yükleyici

Arm Loader

Tekerlekli Yükleyici Çoğunlukla düzgün olmayan yüzeylerde görev yapan yükleyicilerde sürücü şiddetli hareket rahatsızlığına maruz kalmakta ve çabuk yorulmaktadır. KOLLU YÜKLEYİCİ ise, yerdeki koordinat noktalarını tanır ve sürücü koltuğunun sallanmayarak sabit konumda kalmasını sağlar. Bu sayede sürücü yorgunluğu engellenir ve görevin emniyetli bir şekilde yapılması sağlanır.

Proje Adı : Arm Loader, Tasarımcıların adı : Hoyoung Lee, Müşterinin adı : DESIGNSORI.

Arm Loader Tekerlekli Yükleyici

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.