Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Lamba

sa.de01

Lamba Sarah Dehandschutter kağıt üzerinde tasarlanması çok zor canlı şekiller yaratmaktadır. Şekiller doğrudan malzemelerin özellikleriyle bağdaşmaktadır. Kıvrılmış bir çubuk üzerine gerilen bir kumaş parçası doğal ve zarif bir kadeh formu yaratmaktadır. Asimetrik form lambanın farklı açılardan bakıldığında farklı görünümler vermesine neden olmaktadır. Kadeh bir alçı kalıp ile üretilmektedir. Işık beyaz iç yüzeyden yansımakta ve akıcılığı güçlendiren çok hoş bir aydınlık/karanlık etkisi yaratmaktadır. Dengesini ise tavana bağlanmış metal bir çubuk sağlamaktadır.

Proje Adı : sa.de01, Tasarımcıların adı : Sarah Dehandschutter, Müşterinin adı : Sarah Dehandschutter.

sa.de01 Lamba

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.