Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çanta

Diana

Çanta Çantanın her zaman iki fonksiyonu vardır: içine eşyalarımızı koymak ve şık görünmek. Büyük çantalar ise her iki talebi karşılamaktadır. Diğer çantalardan farklı olmasının sebebi ise kullanılan malzemenin farklı olmasıdır. Çanta mimari bir yapıyı andırmakla beraber fonksiyonel bir amaca yönelik tasarlanmamıştır. Tasarımında Bauhaus'dan esinlenilerek model bir tasarım elde edilmiştir. Çanta pleksi malzemesi sayesinde çok hafiftir ve parlak bir yüzeye sahiptir.

Proje Adı : Diana, Tasarımcıların adı : Diana Sokolic, Müşterinin adı : .

Diana Çanta

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.