Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Mumluklar

Hermanas

Mumluklar Hermanas bir tahta mumluk ailesidir. Beş kız kardeş (hermanas) sıcak bir ortam yaratmak için size yardım edeceklerdir. Her mumluğun farklı bir yüksekliği vardır. Birlikte kullanarak standart tea light mumlar ile istediğiniz yükseklikte bir mumluk yaratabilirsiniz. Bu mumluklar tornalanmış kayın ağacından yapılmışlardır. Farklı renklere boyandıkları için sevdiğiniz mekanlara uyacak kendi kombinasyonlarınızı yaratabilirsiniz.

Proje Adı : Hermanas, Tasarımcıların adı : Maurizio Capannesi, Müşterinin adı : .

Hermanas Mumluklar

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.