Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Teknoloji Bankası

Absa

Teknoloji Bankası Allen International, Johannesburg’da bulunan Clearwater alışveriş merkezinde bir araştırma laboratuvarı kurmaya davet edilmiştir. ABSA burayı yenilikçi ürün ve prosesleri geliştirmek ve müşterilerine sunmadan önce test etmek için kullanmayı amaçlamıştır. Yeni laboratuvar, müşteriler için daha fazla interaktif ortam yaratmak ve yeni bankacılık yöntemleri geliştirmek için prototip teknoloji üzerine yoğunlaşılmıştır.

Proje Adı : Absa, Tasarımcıların adı : Allen International, Müşterinin adı : allen international.

Absa Teknoloji Bankası

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım ekibi

Dünyanın en büyük tasarım ekipleri.

Bazen gerçekten harika tasarımlar ortaya çıkarmak için çok büyük bir yetenekli tasarımcı ekibine ihtiyacınız var. Her gün, ödüllü, yenilikçi ve yaratıcı bir tasarım ekibine sahibiz. Dünya çapındaki tasarım ekiplerinden özgün ve yaratıcı mimari, iyi tasarım, moda, grafik tasarımı ve tasarım stratejisi projelerini keşfedin ve keşfedin. Büyük usta tasarımcıların orijinal eserlerinden ilham alın.