Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Teknoloji Bankası

Absa

Teknoloji Bankası Allen International, Johannesburg’da bulunan Clearwater alışveriş merkezinde bir araştırma laboratuvarı kurmaya davet edilmiştir. ABSA burayı yenilikçi ürün ve prosesleri geliştirmek ve müşterilerine sunmadan önce test etmek için kullanmayı amaçlamıştır. Yeni laboratuvar, müşteriler için daha fazla interaktif ortam yaratmak ve yeni bankacılık yöntemleri geliştirmek için prototip teknoloji üzerine yoğunlaşılmıştır.

Proje Adı : Absa, Tasarımcıların adı : Allen International, Müşterinin adı : allen international.

Absa Teknoloji Bankası

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.