Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Teknoloji Bankası

Absa

Teknoloji Bankası Allen International, Johannesburg’da bulunan Clearwater alışveriş merkezinde bir araştırma laboratuvarı kurmaya davet edilmiştir. ABSA burayı yenilikçi ürün ve prosesleri geliştirmek ve müşterilerine sunmadan önce test etmek için kullanmayı amaçlamıştır. Yeni laboratuvar, müşteriler için daha fazla interaktif ortam yaratmak ve yeni bankacılık yöntemleri geliştirmek için prototip teknoloji üzerine yoğunlaşılmıştır.

Proje Adı : Absa, Tasarımcıların adı : Allen International, Müşterinin adı : allen international.

Absa Teknoloji Bankası

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım efsanesi

Efsanevi tasarımcılar ve ödüllü çalışmaları.

Design Legends, iyi tasarımlarıyla Dünyamızı daha iyi bir yer haline getiren son derece ünlü tasarımcılardır. Efsanevi tasarımcıları ve yenilikçi ürün tasarımlarını, özgün sanat eserlerini, yaratıcı mimariyi, olağanüstü moda tasarımlarını ve tasarım stratejilerini keşfedin. Dünya çapında ödüllü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların, yenilikçilerin ve markaların orijinal tasarım çalışmalarının keyfini çıkarın ve keşfedin. Yaratıcı tasarımlardan ilham alın.