Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Stadyum Konukseverliği

San Siro Stadium Sky Lounge

Stadyum Konukseverliği Yeni Gökyüzü Salonları A. C. Milan ve F. C. Internazionale kulüplerinin Milano Belediyesi ile birlikte yürüttükleri ve San Siro stadyumunu yaklaşan EXPO 2015 de yer alacak önemli etkinlikleri karşılayabilecek çok fonksiyonlu bir yapıya dönüştürmeyi amaçlayan büyük yenileme programının sadece ilk adımlarıdır. Gök Kutusu projesinin başarısının ardından Ragazzi & Ortakları San Siro stadyumunun ana yapısının üzerine yeni bir konukseverlik mekanı yaratacak bu fikri geliştirdiler.

Proje Adı : San Siro Stadium Sky Lounge, Tasarımcıların adı : Francesco Ragazzi, Müşterinin adı : A.C. Milan - F.C. Internazionale.

San Siro Stadium Sky Lounge Stadyum Konukseverliği

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.