Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Şarap Test Tesisi

Grapevine House

Şarap Test Tesisi Üzüm evi neredeyse bağ ücretsiz bekleyen bir soyut üzüm şeklinde. Dijital üretilmiş bir kolon tarafından üretilen ana destek elemanı, eski bir asma köküne saygı gösterilmesini temsil eder. Grapevine House'un sürekli cam önü her yöne açıktır ve bağın hemen peyzaj deneyimini sağlar. Tüm test şaraplarının görsel bir tat artırımı bu şekilde verilmelidir.

Proje Adı : Grapevine House, Tasarımcıların adı : Peter Stasek, Müşterinin adı : Winemaker Association.

Grapevine House Şarap Test Tesisi

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.