Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Üst Düzey TV

La Torre

Üst Düzey TV Bu tasarımda ekranı tutan bir ön çerçeve yoktur. Ekran arka yüzey tarafından tutulmaktadır. Ekranı çerçeveleyen ince eloksal bezel sadece güzel bir görüntü yaratmak için kullanılmıştır. Bu sebeple ekran görüntüsü sıradan TV’lere nazaran çok daha fazla öne çıkabilmektedir. La Torre’nin ilham kaynağı Eyfel Kulesi’dir. İkisinin ana benzerlikleri zamanlarının reformcu yapıları olmaları ve benzer yan görüntüleridir.

Proje Adı : La Torre, Tasarımcıların adı : Vestel ID Team, Müşterinin adı : .

La Torre Üst Düzey TV

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.