Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sandalye

Two in One

Sandalye Plastik ve tahta birleşimi bir sandalye. Fikrin ve yapının temeli at nalı şeklindeki ön kısımdan geliyor. Bu kısım herhangi bir renk olabilir, ancak öne doğru oluşacak ilave kuvvete dayanabilmesi için iki çift çelik çubuk ile güçlendirilmesi şarttır. Sandalyenin sırt kısmı tahtadan olabilir. Ön ve arka parçalar ayrı ayrı üretilip yapıştırılabilir veya bağlanabilir.

Proje Adı : Two in One, Tasarımcıların adı : Viktor Kovtun, Müşterinin adı : Xo-Xo-L design.

Two in One Sandalye

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.