Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kozmetik Koleksiyonu

Woman Flower

Kozmetik Koleksiyonu Bu koleksiyon, ortaçağ Avrupalı bayanların abartılı giyim tarzlarından ve kuş bakışı şekillerinden ilham almıştır. Tasarımcı, ikisinin formlarını çıkardı ve yaratıcı prototipler olarak kullandı ve zengin ve dinamik bir form gösteren benzersiz bir şekil ve moda anlayışı oluşturmak için ürün tasarımıyla birleştirdi.

Kitap Tasarımı

Josef Koudelka Gypsies

Kitap Tasarımı Dünyaca ünlü fotoğrafçı Josef Kudelka, dünyanın birçok ülkesinde fotoğraf sergileri açtı. Uzun bir bekleyişin ardından nihayet Kore'de çingene temalı bir Kudelka sergisi açıldı ve fotoğraf kitabı yapıldı. Kore'deki ilk sergi olduğu için, yazardan Kore'yi hissedebilmesi için bir kitap yapmak istediği yönünde bir istek geldi. Hangeul ve Hanok, Kore'yi temsil eden Kore harfleri ve mimarisidir. Metin zihne, mimari ise biçim anlamına gelir. Bu iki unsurdan esinlenerek, Kore'nin özelliklerini ifade etmenin bir yolunu tasarlamak istedi.

Halk Sanatı

Flow With The Sprit Of Water

Halk Sanatı Çoğunlukla topluluk ortamları, çevrede görünür ve görünmez kaosa neden olan, sakinlerinin kişiler arası ve kişisel uyumsuzlukları nedeniyle kirlenir. Bu bozukluğun bilinçsiz etkisi, sakinlerin huzursuzluğa geri dönmesidir. Bu alışılmış ve döngüsel ajitasyon bedeni, zihni ve ruhu etkiler. Heykeller, keyifli ve huzurlu sonuçlara odaklanarak bir mekanın pozitif "chi" sini yönlendirir, tımar eder, arındırır ve güçlendirir. Çevrelerinde ince bir değişim ile halk, iç ve dış gerçeklikleri arasında bir denge kurmaya yönlendirilir.

Marka Tasarımı

Queen

Marka Tasarımı Genişletilmiş tasarım, kraliçe ve satranç tahtası konseptine dayanmaktadır. Siyah ve altın rengi iki renk ile tasarım, yüksek sınıf duygusunu iletmek ve görsel imajı yeniden şekillendirmektir. Ürünün kendisinde kullanılan metal ve altın hatların yanı sıra, sahnenin unsuru satrancın savaş izlenimini uyandırmak için inşa ediliyor ve savaşın dumanını ve ışığını yaratmak için sahne ışıklarının koordinasyonunu kullanıyoruz.

Heykel

Atgbeyond

Heykel Xi'an, Büyük İpek Yolu'nun başlangıç noktasında yer almaktadır. Sanatın yaratıcı araştırma sürecinde, Xi'an W otel markasının modern doğasını, Xi'an'ın özel tarihini ve kültürünü ve Tang Hanedanlığı'nın harika sanat hikayelerini birleştiriyorlar. Pop, grafiti sanatı ile birleştiğinde, derin bir etki yaratan W otelin sanatsal ifadesi haline geldi.

Yong Bir Liman Markalaşması

Hak Hi Kong

Yong Bir Liman Markalaşması Teklif, Yong-An Balıkçı Limanı için CI sistemini yeniden inşa etmek için üç konsept kullanıyor. İlki, Hakka topluluğunun kültürel özelliklerinden çıkarılan belirli görsel malzemelerle oluşturulan yeni bir logo. Bir sonraki adım, eğlence deneyiminin yeniden araştırılması, ardından turistleri limana yönlendirmek için onları temsil eden iki maskot karakteri yaratın ve yeni cazibe merkezlerinde görünmelerine izin verin. Son olarak, içeride dokuz yer planlamak, eğlence aktiviteleri ve lezzetli mutfaklarla çevrelemek.