Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Görsel Iletişim

Plates

Görsel Iletişim Didyk Pictures, hırdavatçı dükkanının farklı departmanlarını göstermek için bunları, restoran tarzında servis edilen, üzerlerinde farklı donanım nesneleri bulunan birkaç tabak olarak sunma fikrini ortaya attı. Beyaz zemin ve beyaz tabaklar, sunulan nesneleri vurgulamaya yardımcı olur ve mağaza ziyaretçilerinin belirli bir departmanı bulmasını kolaylaştırır. Görüntüler ayrıca Estonya'nın her yerinde toplu taşıma araçlarında 6x3 metrelik reklam panolarında ve afişlerde kullanıldı. Beyaz bir arka plan ve basit bir kompozisyon, bu reklam mesajının araba ile yoldan geçen bir kişi tarafından bile algılanmasını sağlar.

Proje Adı : Plates, Tasarımcıların adı : Sergei Didyk, Müşterinin adı : Didyk Pictures.

Plates Görsel Iletişim

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım efsanesi

Efsanevi tasarımcılar ve ödüllü çalışmaları.

Design Legends, iyi tasarımlarıyla Dünyamızı daha iyi bir yer haline getiren son derece ünlü tasarımcılardır. Efsanevi tasarımcıları ve yenilikçi ürün tasarımlarını, özgün sanat eserlerini, yaratıcı mimariyi, olağanüstü moda tasarımlarını ve tasarım stratejilerini keşfedin. Dünya çapında ödüllü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların, yenilikçilerin ve markaların orijinal tasarım çalışmalarının keyfini çıkarın ve keşfedin. Yaratıcı tasarımlardan ilham alın.