Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Görsel Iletişim

Plates

Görsel Iletişim Didyk Pictures, hırdavatçı dükkanının farklı departmanlarını göstermek için bunları, restoran tarzında servis edilen, üzerlerinde farklı donanım nesneleri bulunan birkaç tabak olarak sunma fikrini ortaya attı. Beyaz zemin ve beyaz tabaklar, sunulan nesneleri vurgulamaya yardımcı olur ve mağaza ziyaretçilerinin belirli bir departmanı bulmasını kolaylaştırır. Görüntüler ayrıca Estonya'nın her yerinde toplu taşıma araçlarında 6x3 metrelik reklam panolarında ve afişlerde kullanıldı. Beyaz bir arka plan ve basit bir kompozisyon, bu reklam mesajının araba ile yoldan geçen bir kişi tarafından bile algılanmasını sağlar.

Proje Adı : Plates, Tasarımcıların adı : Sergei Didyk, Müşterinin adı : Didyk Pictures.

Plates Görsel Iletişim

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım ekibi

Dünyanın en büyük tasarım ekipleri.

Bazen gerçekten harika tasarımlar ortaya çıkarmak için çok büyük bir yetenekli tasarımcı ekibine ihtiyacınız var. Her gün, ödüllü, yenilikçi ve yaratıcı bir tasarım ekibine sahibiz. Dünya çapındaki tasarım ekiplerinden özgün ve yaratıcı mimari, iyi tasarım, moda, grafik tasarımı ve tasarım stratejisi projelerini keşfedin ve keşfedin. Büyük usta tasarımcıların orijinal eserlerinden ilham alın.