Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Quilling

Archangel Michael

Quilling Başmelek Mikail, Niamh'ın yarattığı Çerçeveli Quilling parçasıdır. Başmelek Mikail'in bu Quilling parçasını yaratmak için ilham kaynağı annesinden geldi. Büyükannesi çok hastalandığında, Niamh'ın annesi arabasındaydı ve büyükannesi vefat ederken Başmelek Mikail'in rozeti aynadan cebine düştü ve bu, onun korunduğunu bilerek onlara rahatlık verdi. Amaç, izleyici parçayı gözlemlerken bir ilk etki yaratmaktır, bundan izleyicinin dikkatini ilgili ayrıntıları görmek için yaklaştırır.

Proje Adı : Archangel Michael, Tasarımcıların adı : Niamh Faherty, Müşterinin adı : Niamh Faherty.

Archangel Michael Quilling

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım ekibi

Dünyanın en büyük tasarım ekipleri.

Bazen gerçekten harika tasarımlar ortaya çıkarmak için çok büyük bir yetenekli tasarımcı ekibine ihtiyacınız var. Her gün, ödüllü, yenilikçi ve yaratıcı bir tasarım ekibine sahibiz. Dünya çapındaki tasarım ekiplerinden özgün ve yaratıcı mimari, iyi tasarım, moda, grafik tasarımı ve tasarım stratejisi projelerini keşfedin ve keşfedin. Büyük usta tasarımcıların orijinal eserlerinden ilham alın.