Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Quilling

Archangel Michael

Quilling Başmelek Mikail, Niamh'ın yarattığı Çerçeveli Quilling parçasıdır. Başmelek Mikail'in bu Quilling parçasını yaratmak için ilham kaynağı annesinden geldi. Büyükannesi çok hastalandığında, Niamh'ın annesi arabasındaydı ve büyükannesi vefat ederken Başmelek Mikail'in rozeti aynadan cebine düştü ve bu, onun korunduğunu bilerek onlara rahatlık verdi. Amaç, izleyici parçayı gözlemlerken bir ilk etki yaratmaktır, bundan izleyicinin dikkatini ilgili ayrıntıları görmek için yaklaştırır.

Proje Adı : Archangel Michael, Tasarımcıların adı : Niamh Faherty, Müşterinin adı : Niamh Faherty.

Archangel Michael Quilling

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.